Podmínky prodeje


Provedení objednávky:

Ceny:

Rostliny je možné objednat elektronickou poštou, telefonicky nebo písemně (kontakt viz níže). Do objednávky, prosíme, uveďte vždy název požadované rostliny, počet kusů, případně velikost rostliny / očekávanou cenu. Po obdržení objednávky Vás obratem informujeme o předpokládaném termínu dodávky, případně s Vámi doladíme detaily nebo zodpovíme Vaše dotazy.


Jak probíhá dodávka:

Rostliny jsou zasílány balíkem bez květináčů a substrátu (zasazené by cestu nepřežily, společně s těžkým substrátem a květináčem by se v balíku pomačkaly). V případě, že nemáte možnost připravit si předem vlastní pěstební substrát, je možné jej dle naší nabídky také objednat (viz. doplňkový prodej zde). Snažíme se maximálně zkrátit dobu transportu rostlin: balíky rozesíláme vždy začátkem týdne, aby zásilka netrávila víkend v poštovním skladu, o termínu odeslání zákazníka informujeme předem. Objednávky přijaté v zimním období jsou vyřízeny v nejbližším možném termínu, kdy aktuální venkovní teploty dovolí bezpečné odeslání rostlin. Poštovné a balné účtujeme v závislosti na hmotnosti objednávky. Vychází z aktuálního ceníku České pošty.


Přímý odběr:

Pouze v Chomutově, Želivského 1970 po telefonické domluvě.

Kontaktní údaje:

Jana Srbová
Želivského 1970
430 02 Chomutov

telefon: 474 626 885
mobil: 605 71 72 74

email: prodej@masozraverostliny.info
Uváděné ceny jsou za jednu rostlinu. Odvíjejí se od vzácnosti druhu, ale také od velikosti nabízených exemplářů, která se v průběhu vegetační sezóny samozřejmě mění. Konečná cena se proto může mírně lišit (oběma směry), tak aby skutečně odpovídala aktuální velikosti zaslaných rostlin. Je-li u druhu uvedeno cenové rozmezí, napište zda máte zájem o větší či menší rostliny. Pokud to bude možné, vyhovíme Vám. Ceny nejsou navýšeny o nevyžádané bonusy, obdržíte a platíte přesný počet rostlin podle Vaší objednávky. Objednání většího počtu rostlin vycházíme vstříc nízkými cenami a množstevními slevami.


Platba:

Zasílané rostliny je možné uhradit dobírkou nebo bankovním převodem na účet.
O úroveň výš...         Na hlavní stránku...

Back to general level...         Main page...